Lc Waikiki İle Bir Hafta Sonu

Çocukluğumun markasıdır Lc Waikiki… Özellikle, bayram zamanları ailemle birlikte gider, istediğimiz bayramlıkları seçerdik abimle birlikte. Ne zaman, bu markanın adını duysam, yüzümde oluşan huzurla karışık gülümsemenin sebebi olur benim için. Ve ben büyüdüm, anne oldum. Şimdi, o huzurla karışık gülümsemeyi kızımda oluşturma zamanı…
Evet, biz yeni nesil anneler, çocuklarımızın her şeyini, en ince ayrıntılarına kadar düşünüyoruz. Sağlığı, okulu, oyuncakları, oyunları ve giyimlerini. Anneler! İşte, giyim konusunda Lc Waikiki, yeni koleksiyonu ve şıklığı ile kurtarıcımız olacak; benden söylemesi.

Nasıl mı?

İşte, bizden size birkaç kombin önerisi! Bir hafta sonumuzu, baştan ayağa kadar Lc Waikiki kombinleri ile nasıl geçirdiğimizi hem fotoğrafladım hem de anlattım.

Hafta sonumuz başlıyor…

Malum büyükşehirlerde yaşayan biz ailelerin doğa ile başbaşa kalabilme açlığı yaşadığı doğrudur. Bu sebeple, cumartesi günleri birkaç saatliğine de olsa doğa ile içiçe geçirmeye özen gösteriyoruz. Binicilik klübü ile başlayan cumartesi günümüz de rahat ve şık; Lc Waikiki kombinimiz ise, böyle:

DSC00985_resized crop son

DSC01002_resized crop

Mis gibi havayı soluduk; bol oksijen aldık; hayvanlarla geçirdiğimiz keyifli zamanımızdan sonra da evimize geldik ve keyfimize keyif katmak için bir de etkinlik yapalım dedik.
Sarı ve yeşilin harika uyumu ile Lc Waikiki ev kombinimize ne dersiniz?

DSC00711_resized crop

DSC00769_resized crop

Veee gece oldu, uyku zamanııı…
Ben tam bir tulum annesiyim; gece uykularında tercihim hep tulum oluyor. Malum, beli açıldı vb. gibi kaygılar yaşamıyorum bu sayede.
Uyku kombinimiz ise, üzerindeki rengarenk kuşların bize iyi geceler dilediği bu çook sevimli Lc Waikiki tulumu;

DSC00929_resized crop

Bir Pazar sabahından günaydın…
Pazar sabahları ailecek dışarıda uzun uzun kahvaltı yapmak bizim için bir ritüele dönüştü diyebilirim.

Bu pazar sabahı kahvaltımızda Mavi’ciğin Lc Waikiki kombini ise, yine rahat ve çok şık oldu.

DSC01108_resized crop

DSC01097_resized crop

Kahvaltımız bitti; mis gibi öğle uykumuzu da uyuduk; uyandık. Şimdi, şık şık gezmeye gidelim mi? Belki sonrasında da sinemada güzel bir animasyon filmi bulabilirsek harika olmaz mı?

Bayıldığım Lc Waikiki kombinimizde sıra; pembe deri ceketi, ekoseli elbisesi, pembe ayakkabıları ve ponponlu şapkasıyla sadece benim değil, kızımın da favorisi;) Ne de olsa biz kadınların ruhunda var süslü olmak…

DSC01126_resized crop

DSC01153_resized crop

İşte bizim Lc Waikiki kombinlerimiz ile geçirdiğimiz bir hafta sonu…

Sizin de, çocuklarınızın da hayatında hep huzurla karışık gülümsemeyle hatırlayacağınız anılarınızın olması dileğimle…

Keyifle kalın…

DSC00955_resized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir