Kids By Fatih Kıral Lansmanı

Geçtiğimiz günlerde Sevgili Ceyda ( Ceydalfa ) bir davetim var İncicim diyerek aradı. Hem kendisi hem benim hem de davet ettiği tüm arkadaşlar için kendimizi kraliçeler gibi hissedeceğimiz bir organizasyon olacak dedi. Anneler günü de yaklaşırken, zaten yoğun bir duygusallık içerisindeyken bu davet çok hoşuma gitti. Gerçekten de çok güzel düşünülmüş fikirler ve çok keyifli bir gün oldu bizler için ve Fatih Kıral çocuk mobilyalarını işinin uzmanlarından dinledik.

IMG_8738

Lansmandan ve Fatih Kıral Çocuk Odası mobilyalarından bahsetmek isterim sizlere. “Ulaşılabilir lüks” sloganı ile bebek, çocuk ve genç odaları için Kids By Fatih Kıral yetkililerinden koleksiyonlarını dinledik. Kids By Fatih Kıral’ın ürün yelpazesinde her zevke uygun mobilya ve aksesuarları ama en önemlisi çocukların sağlığına üretimin her aşamasında verilen önemden bahsettiler.

Çocukların sağlığını her aşamada ön planda tutması konusunda alkışımızı aldılar bizim. Sadece şıklık değildir çünkü, sağlık ve güvenliğin ön planda olmasıdır önemli olan.

Kids By Fatih Kıral’ın tüm koleksiyonunun yüzde 80’inde boyalı MDF, yüzde 20’sinde ise ağaç kullanılıyormuş. Ebeveynlerin hassasiyetini daima göz önünde bulundurduklarını dile getiren Kids By Fatih Kıral yetkilileri, bu sorumluluk bilinciyle kimyasal boya kesinlikle kullanmadıklarını ve hatta sadece Kids By Fatih Kıral için Türkiye’nin önde gelen boya firmalarına özel olarak yaptırdıklarını dile getiriyorlar.

Örneğin, hiçbir mobilyalarının dış yüzeylerinde metal aksam kullanmadıklarını, metal aksamın çocuklarını enerjilerini ciddi anlamda etkileyip huzursuz ettiğini dile getiriyor Fatih Kıral Koordinatörü Harika Hanım.

Bununla birlikte düzenlenen fiyat politikalarından ve insanların algısındaki çok yüksek ve ulaşılamaz bir fiyat algısı olduğundan ve bu sebeple oluşturdukları “Ulaşılabilir Lüks” sloganlarından bahsettiler.

Ve ekliyorlar, fonksiyonel ürünler ile nasıl uzun süreli kullanım imkanı sağladıklarını. Yani Kids By Fatih Kıral koleksiyonundaki ürünler, doğumdan itibaren yetişkin oluncaya kadar ufak ekleme ve değişikliklerle rahatlıkla kullanıla biliniyormuş.

İddialı oldukları bir diğer konu da şu ki satın alma sonrası verilen destek ve müşteri hizmetleri tarafından verilen ücretsiz mimari destek.

Mobilyada 33 yıllık imza haline gelmiş ve ülkemizin en önemli yerli üreticileri arasında yer alan Fatih Kıral ekibi ve Sevgili Ceyda Şahin’e bu güzel organizasyon için teşekkürler…

IMG_8742

Kids By Fatih Kıral koleksiyonu için detaylı bilgi almak isterseniz www.fatihkiral.com adresinden ulaşabilirsiniz.

IMG_8792

IMG_3133

IMG_8784

IMG_3129

IMG_8791

IMG_3132

IMG_3131

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir