Bu Koleksiyona Bayılacaksınız…

Çocuklarımızın ilk ana okul/kreş vb yani sözün özü ilk okul deneyimlerinde önce çılgınca okul ve öğretmen araştırmaya başlarız ya, hemen akabinden de okul ayakkabısı ve okul çantası bakmaya, aramaya başlarız, ilkler önemlidir çünkü. Belki de o ilk okul yılında giyeceği ayakkabısını ve çantasını ömür boyu saklayıp, büyüdüğünde çocuğumuza hediye ederiz çünkü. “Bu senin ilk okul çantandı” diye. İşte böyle bir bakış açısında olan bir anne olarak ben de kızım için çılgınca okul araştırmalarının ardından, okul ayakkabısı ve okul çantası bakmaya başladım. Hem şık hem de kızımın ayak sağlığı açısından doğru olmalıydı seçimlerim.  Ve araştırırken İgor Türkiye’nin yeni sezon koleksiyonu ile karşılaştım. 2016-2017 yeni sezon takımlarına bayılmıştım açıkçası, hem şıklığı hem de sağlığa uyumu ile tamam dedirtmişti bana. Bu sebeple sizlerle de paylaşmak istiyorum, böyle cici ürünleri görmelisiniz mutlaka.

Sözü fazla uzatmadan kendi seçimimiz ve koleksiyondaki takım ürünlere yer vermek istiyorum. İgor Türkiye ürünlerini nereden bulabilirim derseniz; www.markamixi.com adresinden veya B&G Store, Panço, Yalı Spor, Koray Spor, Ortopedia, Super Step Online, Mini Picco, Tanca Kids, Ayakkabı Dünyası ve Shoes Center gibi seçkin mağazalardan ulaşabilirsiniz.

İşte bizim seçimimiz ve koleksiyondan diğer bayıldıklarım: Hem kız hem de erkek çocuk anneleri dikkat;)

IMG_0793_resized

IMG_0807_resized

igor zebra kombinli_resized

colourful spots kombinli_resized

bee kombinli_resized

igor gri leopar kombinli_resized

igor siyah kombinli_resized

cartoon car kombinli_resized

elephant kombinli_resized

igor kahve leopar kombinli_resized

music kombinli_resized

cupcake kombinli_resized

igor taban özellikleri kırmızı_resized

Sevgiyle, keyifle ve biriktireceğiniz güzel anılarla kalın…

 

One thought on “Bu Koleksiyona Bayılacaksınız…

  1. Ilk instagramda Mavi’de gördüm igor kombini ve bayıldım…Maşallah nazar değmesinÇok yakışmış…Ne kadar güzelmiş dedim kendi kendime arama motorundan baktım buldum igor modellerini fakat aynı kombini bulamadım .Sonra yarışma başlattınız şansımını denemek istediminşallah kazanan talihliler arasında olurumKazanamazsamda canınız sağolsunIyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir