Çiçek Perisi Olduk

Uyku öncesi okuduğumuz masal kitabında çiçek perileri vardı. Bu çiçek perileri bir gökkuşağı partisi düzenliyor ve gökkuşağının altında çiçekten yapılmış bir salıncakta sallanıp tatlı tatlı eğleniyorlardı. Masalın sonunda  uyku perileri ile birlikte çiçek perileri de gözlerini kapatırsan senin rüyana gelip seni uykunda gülümseteceklerini söylüyorlardı.

Kızım uzun süre bu kitabı okuyup, masalını anlatmamı istedi. Ve rüyasında çiçek perilerinin gelip gelmeyeceği ve hatta kendisinin de çiçek perisi olmak istediğini söylüyordu. Ben de yüzümde bir gülümseme ile “Belki bir gün çiçek perisi olabiliriz , sen hayal et yeter ” diyordum.

Ve biz bir gün gerçekten de çiçek perisi olduk. Öyle büyük bir sürpriz oldu ki…O gün kızımın heyecanını ve neşesini anlatamam. Kıyafetlerimizi giydik ve Kalamış’a gittik, bizi orada çiçeklerle süslü bir salıncak da bekliyordu. Kızım bir günlüğüne “Mavi Çiçek Perisi” , ben de  “Anne Çiçek Perisi” olmuştum. İşte o günden bizim için çok anlamlı olan kareler…

IMG_9178

IMG_9147

 

 

IMG_9196

IMG_9207

IMG_9195

IMG_9175

IMG_9174

Bu günü fotoğrafları ile ölümsüzleştiren Bikarede fotoğraf Seda Hanıma kocaman teşekkürlerimle…www.bikarede.com

Ama en büyük teşekkürüm ikimizin de çiçek perisi olmasını ve masallardaki o günü yaşamamızı sağlayan Alchera’ya. Elbiselerimiz Alchera. Floral Dreams koleksiyonundan anne kız kombini.

www.alchera.com adresinden tüm anne kız kombinlerine ulaşabilir, siz de masal gibi bir gün yaşayabilirsiniz.

Anlamlı günleriniz olsun hep, sevgiyle kalın…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir