Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Hepimizin ortak endişelerinden biri değil mi? Çocuklarımızın geleceği. Geçtiğimiz günlerde tam da biz annelerin bu endişesine yönelik Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen önemli bir davete katıldım. Çocuklarımızın ileride daha iyi bir eğitim alabilmesi ya da daha iyi bir hayat sürebilmesi için bugünden düzenli tasarruf yapmaya başlamamızın ileride çocuğumuza nasıl büyük katkılar sağlayabileceğini konuştuk.

Ben ki çocuğumun geleceği için ölüm poliçesi dahi yaptırmış bir anne olarak yazıyorum: Gerçekten şimdiden yapacağımız küçük tasarruflar ileride çok büyük hayallerin gerçekleşmesinde bir araç olabilir. Bugünden her ay kenara koyacağımız küçük paralar ileride belki de çocuğumuzun geleceğini şekillendirmesinde büyük rol oynayacaklar. İşte bu bilinçle hele ki okul hayatı, okul masrafları başlamadan yapacağımız yatırımlar sadece çocuklarımız için değil bizlerin de içinin maddi anlamda rahat etmesini sağlayacaktır. Bugünün aylık 150 TL’si ileride bizleri hem büyük masraflardan hem de çocuklarımızı nasıl daha iyi okutacağız endişesinden kurtarabilir. Takdir edersiniz ki eğitim masrafları gün geçtikçe artmakta.

Davette bizler “Çocuğum İçin Yatırım Sigortası”nı dinledik. “Çocuğum İçin Yatırım Sigortası” ne diyecek olursanız kısaca özetlemek isterim. Çünkü tasarrufa ilk adım atma noktasında özellikle biz annelere büyük rol düşüyor değil mi…

Şöyle ki “Çocuğum İçin Yatırım Sigortası”nın, 0-15 yaş arasındaki çocuklara iyi bir gelecek hazırlama imkanı sunduğunu ve asgari 150 TL, 50 dolar veya euro aylık prim ödemeleri ile düzenli tasarrufların çok iyi getirilerle büyümesini sağladığını dinledik.

Ayrıca ödenen primlerin tamamı, ödenen ayda elde edilen ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını geçmemek koşullarıyla gelir vergisi matrahından indirilebiliyor olması da büyük avantaj.

Bununla birlikte Anadolu Hayat Emeklilik, çocuklarımızın gelecekteki finansal güvencesi olarak sunduğu Çocuğum İçin Yatırım Sigortası’na ait hayalolarakkalmasin.com adlı bir mikro site hazırlamış. Çocuğunuz büyüdükçe birikimi de büyüsün, hayalleri hayal olarak kalmasın” sloganı ile hayata geçirilen site bilgi verirken eğlendiren yapısıyla de beğenimi kazandı açıkçası.

Sitede ‘Çocuğum İçin Yatırım Sigortası’nın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz ve çocuğunuzun hangi meslek alanına ilgisi olduğu da yapılacak anket ile eğlenceli bir şekilde öğrenilebiliyorsunuz. Ayrıca “Profesör Hayri Öğretir” karakterinin yer aldığı videoda Çocuğum İçin Yatırım Sigortası hakkında merak edilen tüm bilgiler sunuluyor ve 0-15 yaş arasındaki çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmak isteyen bizler poliçe süresinin sonunda elde edebileceğimiz tahmini birikim tutarını da öğrenme şansı bulabiliyoruz.

Herşey çocuklarımız için, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için aslında.

Çünkü onlar bizim herşeyimiz…

Sevgiyle kalın…

PMYG0913

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir